Reklama

Reklama

Kielce: Tajemnicza śmierć ojca i córki

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 64-letniego mężczyzny i jego 38-letniej córki. Ich ciała znaleziono w jednym z domów przy ulicy Piekoszowskiej w Kielcach. Policja podejrzewa, że przyczyną ich śmierci mogło być zaczadzenie.

W niedzielę wieczorem na policję zadzwonił mężczyzna, który wynajmował dom dwóm osobom. Powiedział policjantom, że od trzech dni nie widział lokatorów i nie może się z nimi skontaktować.

- Drzwi do domu były zamknięte, więc policjanci i strażacy podjęli decyzję o wejściu siłowym do mieszkania. W środku znaleziono ciała 64-letniego mężczyzny i jego 38-letniej córki - powiedział mł. asp. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Wstępnie wykluczono, aby do śmierci ojca i córki ktoś się przyczynił. - Mieszkanie było ogrzewane starym piecem, więc nie wykluczamy, że jedną z przyczyn śmierci tych dwóch osób mogło być zaczadzenie. Ale dokładna przyczyna zgonu będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok - poinformował Macek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje