Reklama

Reklama

Kielce: Sekcja zwłok dziecka 13-latki. Nastolatka przebywa w szpitalu

Po południu w środę ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok dziecka 13-latki z Kielc. Dziewczynka, która prawdopodobnie poroniła, w asyście policji trafiła do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie - w tym w kwestii związanej ze współżyciem z nieletnią. Ojcu dziecka może grozić do 12 lat więzienia.

- Prowadzimy śledztwo w związku z wszelkimi okolicznościami związanymi z urodzeniem przez 13-latkę dziecka, w tym kwestią związaną ze współżyciem seksualnym z małoletnią poniżej 15. roku życia - powiedział w środę Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach

Sekcja dziecka ma zostać przeprowadzona w środę po południu, a jej wstępne wyniki będą znane prawdopodobnie w czwartek.

"Może mu grozić do 12 lat więzienia"

Wyniki sekcji zwłok mają dać odpowiedź na pytania, czy dziecko urodziło się żywe, czy martwe oraz kto jest jego ojcem. Za współżycie z nieletnią, może mu grozić do 12 lat więzienia.

Reklama

13-latka przebywa pod opieką lekarzy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama