Reklama

Kielce: Nie żyje trzyletnia Tosia. Dziewczynka chorowała na raka mózgu

Tragiczną wiadomość o trzyletniej Tosi Czarneckiej z Kielc przekazali jej rodzice w wymownym wpisie w mediach społecznościowych. Dziewczynka zmagała się ze złośliwym rakiem mózgu. Jej losy śledziły w mediach społecznościowych tysiące osób.

Tosia Czarnecka, trzyletnia dziewczynka z Kielc, od końca lutego ubiegłego roku chorowała na złośliwy nowotwór mózgu. Jak podaje portal "Echo dnia", pojawiły się również przerzuty. 

"Z początku w planach było leczenie w zagranicznej klinice i operacja. Niestety, z czasem stan dziewczynki pogorszył się i szpital odmówił leczenia" - podaje portal. 

Nie żyje trzyletnia Tosia. Dziewczynka chorowała na raka mózgu

Szansą dla dziewczynki była chemia, jednak pod koniec grudnia 2022 roku rodzice Tosi poinformowali na grupie "Dzielna Tosia" w mediach społecznościowych, że rezonans "pokazał nowy większy i mocniejszy rozsiew w głowie i rdzeniu kręgowym. Niestety nasz plan drugiej linii leczenia rozsypał się". 

Reklama

We wpisie ze stycznia bieżącego roku rodzice trzylatki przekazali, że stan dziecka się pogarsza - pojawiały się stany padaczki, problemy z jedzeniem i mową.

Niestety, dziewczynka przegrała walkę z rakiem i zmarła. Tragiczną wiadomość przekazano na facebookowej grupie oraz na prywatnym profilu ojca Tosi. Wpis, chociaż krótki, jest bardzo wymowny. " Tosia, Antosia, Tosiula...07.10.2019-16.01.2023" - przekazano. 

Tę smutną wiadomość możesz skomentować na Facebooku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kielce | Tosia Czarnecka | rak mózgu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy