Reklama

Reklama

Daleszyce: Zginęły matka i córka. Nowe informacje o śmiertelnym wypadku

38-letnia kobieta i jej czteroletnia córka szły chodnikiem, gdy wjechał w nie rozpędzony volkswagen. Do tragedii doszło w świętokrzyskich Daleszycach. Kierowca uciekł z miejsca śmiertelnego wypadku, lecz policjanci zidentyfikowali auto. W ich rękach jest trzech mężczyzn, w momencie zatrzymania wszyscy byli pijani. Mundurowi podejrzewają, że jeden z nich prowadził auto. W wypadku mogło zginąć więcej osób, gdyby nie szybka reakcja męża zmarłej kobiety. Zdołał on w ostatniej chwili odciągnąć syna.

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 18:30 na ulicy Kościelnej w Daleszycach.

Wypadek w Daleszycach

- Volkswagen Passat potrącił 38-letnią kobietę i czteroletnią dziewczynkę. Niestety, obie wskutek poniesionych obrażeń zginęły na miejscu - mówił wówczas mł. asp. Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Ofiarami były matka i jej córka.

Razem z nimi szedł także mąż, który - jak podał Polsat News - w ostatniej chwili zdążył odciągnąć swojego syna od zbliżającego się samochodu.

Kierowca volkswagena odjechał z miejsca wypadku. - Policjanci namierzyła samochód, który najprawdopodobniej brał udział w tym tragicznym zdarzeniu. Z jego właścicielem trwają czynności. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia - dodawał policjant.

Reklama

Daleszyce: Policja zatrzymała trzech pijanych mężczyzn

Później policja podała, że w sprawie wypadku zatrzymała trzech mężczyzn w wieku 39, 35 i 33 lat. Wszyscy w momencie zatrzymania byli pijani; mieli powyżej 3 promili w organizmie.

- Ustalamy, który z nich siedział za kierownicą auta, a którzy byli pasażerami podczas tego tragicznego zdarzenia - przekazywał mł. asp. Damian Janus.

Według pierwszych informacji, rodzina w chwili wypadku przechodziła przez przejście dla pieszych.

Polsat News, na podstawie policyjnych informacji, przekazał jednak, że volkswagen zjechał z drogi na chodnik, po którym szły ofiary.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama