Reklama

Reklama

Bogdan Wenta trafił na SOR. Prezydent Kielc miał wypadek rowerowy

Prezydent Kielc Bogdan Wenta miał wypadek na rowerze. Prezydent trafił na SOR, jest przytomny - poinformował rzecznik urzędu miasta Marcin Januchta.

- Prezydent Bogdan Wenta przyjechał dziś do pracy na rowerze. Podczas drogi powrotnej uległ wypadkowi rowerowemu. Okoliczności zdarzenia nie są na razie znane - dodał rzecznik.

Bogdan Wenta miał wypadek. "Jego życie i zdrowie nie są zagrożone"

Zaznaczył, że prezydentowi szybko udzielono pomocy na SOR jednego ze szpitali w Kielcach. Prezydent miasta jest przytomny. Jego życie i zdrowie nie są zagrożone. Rzecznik przekazał, że informacje na temat okoliczności wypadku oraz aktualnego stanu zdrowia Wenty mają być podane w najbliższym czasie.

Z nieoficjalnych informacji mediów lokalnych wynika, że prezydent ma złamaną rękę i obojczyk

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy