Reklama

Reklama

Błotnica: Pożar drewnianego domu. Zginęli matka i syn

Drewniany dom zapalił się w nocy z poniedziałku na wtorek ​w Błotnicy nieopodal Końskich (woj. świętokrzyskie). Strażacy, którzy przyjechali gasić ogień, podejrzewali, że w środku mogli być ludzie. Po ugaszeniu ognia znaleźli dwa zwęglone ciała. Jak dowiedziała się Interia, prawdopodobnie była to 75-letnia kobieta i jej syn.

Zgłoszenie o zagrożeniu wpłynęło do ratowników po godzinie 22 w poniedziałek - poinformował Marcin Nyga ze świętokrzyskiej Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. 

Podlaskie: Pożar drewnianej plebanii w Studzienicznej. Jedna osoba ranna

Pożarem objęty był cały budynek. W trakcie akcji gaszenia drewnianego domu strażacy opanowali płomienie, a następnie znaleźli wewnątrz dwa zwęglone ciała.

Reklama

Służby ustaliły, że ofiarami byli 75-letnia kobieta i 51-letni mężczyzna. Interia dowiedziała się od koneckich policjantów, że według wstępnych ustaleń była to matka oraz jej syn.

Na miejscu przez pięć godzin pracowało sześć zastępów straży pożarnej. Na razie nie ustalono, dlaczego w domu pojawił się ogień.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama