Reklama

Reklama

31-latka śmiertelnie przygnieciona przez regał w McDonald's

Regał z produktami przygniótł pracownicę restauracji McDonald's w Ostrowcu Świętokrzyskim. 31-letnia kobieta zginęła na miejscu. Śledczy ustalają, jak doszło do tragedii, a sieć restauracji poinformowała, że sprawę bada specjalnie powołana komisja.

Reklama

"W niedzielę po godz. 2 w nocy dyżurny ostrowieckiej komendy policji otrzymał informację o wypadku przy pracy w restauracji. W pomieszczeniu chłodni na 31-letnią pracownicę, z niewyjaśnionych przyczyn, przewrócił się regał z produktami" - przekazała Ewelina Wrzesień, oficer prasowa komendy powiatowej policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Reklama

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została znaleziona przez innego pracownika po około 10 minutach od zdarzenia. "Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, jej życia nie udało się uratować" - dodała policjantka.

"Jesteśmy tą sytuacją mocno poruszeni"

W restauracji były prowadzone czynności pod nadzorem prokuratora oraz przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia.

"Jesteśmy tą sytuacją mocno poruszeni. Pozostajemy w stałym kontakcie z rodziną pracownicy i zespołem restauracji oraz franczyzobiorcą i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji. Wszyscy otrzymają od nas wsparcie psychologiczne" - napisała sieć w oświadczeniu.

Jednocześnie zapewniono, że bezpieczeństwo pracowników i gości jest priorytetem. Niezwłocznie po zdarzeniu do restauracji zostały wezwane odpowiednie służby, które zabezpieczyły miejsce wypadku i badają zdarzenie.

Specjalna komisja wyjaśnia wypadek

"Dodatkowo specjalna komisja przystąpiła do ustalania przyczyn wypadku. Współpracujemy z odpowiednimi organami. Ze względu na proces postępowania restauracja pozostaje zamknięta. Nie podjęto jeszcze decyzji o terminie ponownego otwarcia restauracji" - napisano.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy