Reklama

Reklama

Zimbabwe: Hipopotam zadeptał starszego mężczyznę

81-letni mężczyzna został zadeptany przez hipopotama w prowincji Masvingo w południowo-wschodniej części Zimbabwe. O zdarzeniu poinformował serwis internetowy gazety "The Herald", który powołuje się na policję.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, kiedy Langson Svondero wypasał bydło ze swoim wnukiem.

Reklama

- Hipopotam wyłonił się z pobliskich zarośli i zaczął szarżować w kierunku Svondero. Jego wnuk krzyknął, aby go ostrzec, ale hipopotam ugryzł go w lewą nogę i mężczyzna upadł na ziemię - powiedział rzecznik policji Kudakwashe Dhewa.

- Wtedy hipopotam zaczął go deptać. Wnuk pobiegł do wioski i wzywał pomoc, ale kiedy ta przybyła, Svondero już nie żył - dodał Dhewa.

Tinashe Farawo, rzecznik Parków Narodowych i władz zarządzających sprawami dzikiej przyrody w Zimbabwe, powiedział, że hipopotam mógł przyjść z pobliskiej rzeki Chiredzi. Jak dodał, na miejsce zdarzenia wysłano zespół, który ma zbadać sprawę.

 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje