Reklama

Reklama

Włożyła dziecko do kuchenki mikrofalowej

Kobieta, która zamordowała swą miesięczną córeczkę, piekąc niemowlę w mikrofalówce, została skazana w poniedziałek wieczorem przez sąd w Dayton w stanie Ohio na karę dożywotniego więzienia, bez prawa złagodzenia wyroku.

28-letnia China Arnold uniknęła kary śmierci tylko dlatego, że uczestnicząca w jej procesie ława przysięgłych nie była w stanie uzgodnić werdyktu. Prokurator domagał się najwyższego wymiaru kary.

Oskarżona w czasie procesu twierdziła, że jest niewinna. Zdaniem oskarżycieli, Arnold zabiła córeczkę po kłótni z przyjacielem Terrellem Talley w 2005 roku. Do konfliktu doszło w związku z wątpliwościami, czy partner Arnold jest biologicznym ojcem dziecka. Według aktu oskarżenia, kobieta obawiała się, iż zostanie porzucona przez Talleya.

Reklama

W rozmowie z inną oskarżoną w celi więziennej Arnold miała przyznać, że wsadziła dziecko do kuchenki mikrofalowej i włączyła urządzenie. Kobieta miała być wówczas pijana.

W kuchence, znajdującej się w domu Arnold stwierdzono ślady DNA dziecka. Na ciele niemowlęcia natomiast nie znaleziono oparzeń - dziecko miało jednak rozległe wewnętrzne oparzenia.

Zdaniem obrońców oskarżonej, w sprawę były zamieszane inne osoby. Materiały procesowe jednak nie potwierdziły tej tezy. Adwokaci Arnold zapowiedzieli odwołanie od wyroku.

Dowiedz się więcej na temat: kuchenka | kara | kuchenka mikrofalowa | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje