Reklama

Reklama

Włochy: Polak podejrzany o morderstwo. W tle rytuały satanistyczne

Czaszkę i kości wykorzystywane w satanistycznych rytuałach znaleźli włoscy karabinierzy w mieszkaniu zabitego 30-letniego Włocha w Trydencie. O zabójstwo podejrzany jest 23-letni Polak - podaje lokalne wydanie dziennika "Corriere della Sera". Śledczy sprawdzają, czy zbrodnia mogła być powiązana z praktykami satanistycznymi.

Młody Polak, pracujący we Włoszech jako robotnik, zgłosił się na pogotowie cały we krwi. Po pewnym czasie przyznał się, że zranił się, zabijając swojego sąsiada.

30-letni Włoch został znaleziony martwy w swoim domu z licznymi ranami. Na miejscu zbrodni znaleziono czaszkę i kości, które mogły być wykorzystywane do satanistycznych rytuałów.

W domu aresztowanego Polaka karabinierzy znaleźli zaś obrazy przypisywane sektom satanistycznym. Na Facebooku z kolei podejrzany publikował wizerunki Lucyfera, pentagramy i głowy kozła. Na ramieniu miał wytatuowaną liczbę 666, która uznawana jest za symbol szatana.

Reklama

Ustalono, że podejrzany o zabójstwo był znany w środowiskach satanistów i posługiwał się ich symbolami. 

Różne hipotezy

Śledczy nie wykluczają jednak, że przyczyną zabójstwa mogła być kłótnia podczas wieczoru z alkoholem i narkotykami. Młody Polak był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe - podaje "Corriere della Sera".

23-latek powiedział policji, że nóż, którym zabił sąsiada oraz telefon komórkowy wyrzucił do rzeki.

Zamordowanego 30-latka pożegnali na Facebooku pracownicy basenu, na którym był ratownikiem. "Zawsze byłeś dobrym współpracownikiem! Dziękuję za wszystko! Kondolencje dla rodziny" - napisali.


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje