Reklama

Reklama

Włochy: Nieprzyjemny powrót z ciepłych wakacji

Sprawiedliwości stało się zadość. Tak wiadomość o zatrzymaniu swoich dwóch wspólników przyjęli dwaj mieszkańcy Turynu, aresztowani miesiąc temu za oszustwa podatkowe.

Mężczyźni zostali zatrzymani na turyńskim lotnisku, gdy wracali z miesięcznych wakacji w ciepłych krajach. Byli między innmyi w Argentynie i  Brazylii. Przez cały ten czas umieszczali na portalu społecznościowym  zdjęcia z odwiedzanych miejsc, a ostatnie z nich opatrzyli komentarzem: "Dosyć, już nas zmęczyły te wakacje". Nie przypuszczali, że ich wspólnicy w kraju są już za kratkami, a ich czeka to samo.
Wszyscy czterej są oskarżeni o oszustwa podatkowe na sumę 35 milionów euro. Ich firma, zajmująca się szeregiem usług, nie fakturowała zarabianych pieniędzy, o jej działalności nie wiedział też urząd skarbowy.
We Włoszech o pozbawionych wolności mówi się, że przebywają "w chłodnym miejscu". I na to mogli się skarżyć zatrzymani w grudniu. Ich wojażujący kompani narzekali tymczasem na upały w ciepłych krajach. Nie spodziewali się, że po powrocie i oni zaznają nieco chłodu...

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: fakty dnia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy