Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Zgwałcił 15-latkę. Policja szuka napastnika

W niedzielne popołudnie na plaży w Bournemouth w Wielkiej Brytanii młody mężczyzna zaatakował 15-latkę. Wciągnął ją do wody i zgwałcił. Policja poszukuje napastnika.

W Bournemouth doszło do gwałtu na 15-latce. Dziewczyna została zaatakowana na zatłoczonej plaży niedaleko Oceanarium około godz. 15:30 w niedzielę - podaje portal independent.co.uk. 

Ofiara bawiła się z przyjaciółmi na plaży. Piłka, którą grali, wylądowała przed młodym mężczyzną, który ją odrzucił, po czym zaczął rozmawiać z 15-latką. Następnie siłą wciągnął dziewczynę do morza i tam zgwałcił.

Plaża była zatłoczona

Policja podaje, że mężczyzna jest prawdopodobnie Pakistańczykiem o szczupłej, ale wysportowanej budowie ciała. Ma krótkie i ciemne włosy. W chwili ataku miał na sobie czarne lub szare szorty.

Reklama

Swojej ofierze powiedział, że ma 17 lat.

- Trwa śledztwo. Ofiara uzyskała z naszej strony wsparcie - podał detektyw Wayne Seymour.

Dodał, że w dniu zdarzenia plaża była bardzo zatłoczona, dlatego apeluje do każdego, kto był w okolicy i mógł być świadkiem tego zdarzenie, aby zgłosił się na policję.

 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy