Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Tom Cruise okradziony. Łupem złodziei padło luksusowe auto - BMW X7

Hollywoodzki aktor Tom Cruise został okradziony, podczas kręcenia zdjęć do siódmej odsłony legendarnego hitu "Mission: Impossible". Łupem złodziei padło należące do gwiazdora auto marki BMW i rzeczy warte tysiące funtów.

Należące do Cruise'a BMW X7 zostało skradzione we wtorek w pobliżu Grand Hotelu, położonego przy Church Street w Birmingham, w którym zakwaterowany jest aktor. W pojeździe znajdowały się rzeczy, których wartość oszacowano na kilka tysięcy funtów.

CZYTAJ: Książę Harry jest hipokrytą? Lata prywatnym odrzutowcem 

- Tom jeździł samochodem podczas pobytu w Birmingham, a niektóre jego bagaże i rzeczy znajdowały się w środku, gdy został skradziony - podało źródło, na które powołuje się "The Independent". 

Reklama

Złodzieje najprawdopodobniej użyli skanera do klonowania sygnału wysyłanego przez kluczyk zapłonowy. 

Wszystko zniknęło

Auto zostało odnalezione przez policję w pobliskim Smethwick. - Został odzyskany, ponieważ był wyposażony w GPS, ale wszystko z niego zniknęło - przekazało źródło. 

- To powód do wstydu dla ekipy ochrony, a jej szef był wściekły - ale nie tak wściekły, jak Tom - dodało inne źródło w rozmowie z "The Sun". 

Policja poinformowała, że "dochodzenie jest w toku". 

"Dochodzenie ze sprawdzeniem kamer CCTV przeprowadzono na obszarze, z którego samochód został odzyskany" - podano w komunikacie.

CZYTAJ: Bill Clinton jest ciężko chory? Zdjęcia prezydenta poruszyły świat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne