Reklama

Reklama

Węgry: Wycierali ser o podeszwę buta. McDonald's zwolnił pracowników

McDonald's zwolnił na Węgrzech dwóch pracowników, którzy na zamieszczonym w internecie nagraniu wycierają plaster sera o podeszwę buta, a burgera przekładają na podłodze.

Nagranie zatytułowane "I love meki" pojawiło się na Reddicie. Widać na nim, jak młody mężczyzna dwukrotnie wyciera o podeszwę swego buta plasterek sera, a następnie wkłada go do kanapki, zaś obok jego kolega przewraca packą na podłodze hamburgera. Słychać przy tym, jak ktoś mówi po węgiersku "Z serem ekstra!".

Z wideo nie wynika, w którym barze McDonald's zostało nakręcone, o której godzinie, ani też czy przygotowanego w ten sposób hamburgera podano klientowi.

Sieć McDonald's poinformowała, że zakończono wewnętrzne śledztwo i widoczni na nagraniu pracownicy zostali zwolnieni. Twierdzili oni, że tylko żartowali między sobą, a burger nie został podany klientowi. Wyrazili też ubolewanie, że nagranie dostało się do internetu, gdyż nie chcieli dyskredytować firmy McDonald's.

Reklama

- Widoczne na nagraniu zachowanie jest w naszej sieci zupełnie bezprecedensowe i absolutnie niedopuszczalne - podkreśliła firma.

SPRAWDŹ: Piaseczny żartuje z TVP w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". "Tam postawili bariery"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama