Reklama

Reklama

Węgierska TV: Rannych Polaków przewieziono do szpitali w czterech miastach

Polaków rannych w niedzielnym wypadku polskiego autokaru koło miasta Kiskufelegyhaza na Węgrzech przewieziono do szpitali w czterech miastach – poinformowała wieczorem telewizja węgierska.

"Na miejsce skierowano dwa śmigłowce i 14 karetek, a poszkodowanych przewieziono do czterech szpitali: w Kesckemecie, Segedynie, Kiskunhalas i Szentes" - poinformowano.

Reklama

Jak podała rzeczniczka policji komitatu Bacs-Kiskun Adel Vincze-Messzi, do wypadku doszło około godz. 6.00, a w autokarze znajdowało się 46 osób. Pojazd z nieznanych na razie przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu.

Autokar przygniótł 35-latka

Telewizja poinformowała, że zmarł 35-letni mężczyzna, który wypadł przez okno i został przygnieciony przez autokar. Według tego samego źródła, jeszcze zanim na miejsce przybyła straż pożarna, wielu pasażerów samodzielnie wydostało się z pojazdu.

Według telewizji, w wypadku, do którego doszło na autostradzie M5, trzy osoby odniosły poważniejsze obrażenia, w tym chłopiec w wieku około 5 lat. Pozostałe 42 osoby też przewieziono do szpitali na badania i obserwację.

Telewizja poinformowała, że wydarzenie zarejestrowała kamera samochodu, który jechał za autokarem, i nagranie to zbada węgierska policja.

Do wypadku doszło na pasie w kierunku Budapesztu. Autokar został już wyciągnięty z rowu - podała telewizja M1.

Z Budapesztu Małgorzata Wyrzykowska


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje