Reklama

Reklama

USA: Strzelanina przed supermarketem w Oklahomie. Są ofiary

Zagraniczne media informują o co najmniej trzech ofiarach strzelaniny, do której doszło przed supermarketem w Oklahomie. Wśród nich jest sprawca.

Jak informuje Reuters, na parkingu supermarketu sieci Walmart w Duncan w Oklahomie doszło do strzelaniny. Lokalne media, powołując się na Oklahoma Highway Patrol, informują o tym, że trzy osoby zostały zabite. Jak potwierdziła policja, wśród zabitych jest strzelec.

Reklama

Rzeczniczka policji z miejscowości Duncan potwierdził informacje o strzelaninie. Jak donosi Fox25, powołując się na "The Duncan Banner", na miejscu jest prokurator okręgowy Jason Hicks, który przekazał mediom, że sytuacja została opanowana i nie ma już aktywnego zagrożenia.   

Szkoły w okolicy zostały zamknięte aż do odwołania.

"Mamy trzy osoby, które poniosły śmierć. Dwóch białych mężczyzn i białą kobietę. Dwie ofiary znajdują się w pojeździe, jedna jest na zewnątrz" - poinformował szef policji w Duncan Danny Ford.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy