Reklama

Reklama

USA: Para, która ma 14 synów, doczekała się pierwszej córki

Para ze stanu Michigan w USA, która ma 14 synów, prawie 30 lat po narodzinach pierwszego syna powitała na świecie pierwszą córkę - poinformowała w piątek (6 listopada) agencja AP.

45-letnia Kateri Schwandt urodziła Maggie Jayne w czwartek w Grand Rapids. Jay Schwandt, również 45-latek, powiedział, że on i jego żona "są bardzo szczęśliwi i bardzo podekscytowani, że Maggie Jayne dołączyła do rodziny".

Reklama

- Ten rok był pamiętny z wielu powodów, ale Maggie jest najwspanialszym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić - stwierdził po narodzinach dziewczynki.

Najstarszy syn pary, 28-letni Tyler, powiedział, że jego rodzice myśleli, iż nigdy nie będą mieć córki. Dodał, że w ich domu w Lakeview prawdopodobnie nie ma niczego różowego. - Nie wiem nawet, czy moja mama ma jakieś różowe ubrania - stwierdził Tyler.

Rodzina Schwandtów była wcześniej wielokrotnie opisywana w lokalnych i krajowych mediach. Rodzice 14 chłopców i jednej dziewczynki zaczęli się spotykać w szkole średniej. Pobrali się w 1993 r., przed rozpoczęciem studiów, a zanim je ukończyli, mieli już trzech synów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje