Reklama

Reklama

USA: Naga kobieta utknęła między ścianami. Pomogli strażacy

Naga kobieta zaklinowana w około dwudziestocentymetrowej przestrzeni między dwoma budynkami - taki widok zastali wezwani na interwencję strażacy z Santa Ana w Kalifornii. Akcja ratunkowa trwała prawie trzy godziny. By uwolnić kobietę, konieczne było wycięcie części ściany.

Dramatyczne sceny rozegrały się we wtorek po południu w Santa Ana w Kalifornii.

Jak informuje "The Sun", między ścianami warsztatu samochodowego oraz sklepu z częściami do samochodów utknęła kobieta. Służby wezwali na miejsce okoliczni pracownicy, którzy usłyszeli wołanie o pomoc. - Zadzwoniliśmy po policję, oni weszli na dach i zajrzeli między ściany budynków - relacjonował właściciel sklepu. 

Okazało się, że utknęła tam kobieta, która była całkowicie naga. Przestrzeń, w której się zaklinowała, to ok. 20 cm. Nie wiadomo, jak ani dlaczego znalazła się w tym miejscu.

Reklama

Strażacy w żaden sposób nie mogli dosięgnąć kobiety. Zdecydowano w końcu, że konieczne będzie wycięcie części ściany, by uwolnić poszkodowaną. Po około trzech godzinach akcja powiodła się. Poszkodowana została zabrana do szpitala na obserwację. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje