Reklama

Reklama

USA: Brutalne zabójstwo czterolatka. Ciało porzucono na ulicy

Policja w Dallas prowadzi dochodzenie w sprawie makabrycznego zabójstwa czteroletniego chłopca, którego ciało znaleziono w weekend na ulicy. Chłopiec wcześniej został porwany z domu, a w sprawie zatrzymano 18-letniego Darriynna Browna. Usłyszał już pierwsze zarzuty.

Do tragedii doszło prawdopodobnie w nocy z piątku na sobotę. Mama czterolatka powiedziała lokalnym mediom, że jej syn Cash spał, gdy Darriynn Brown wszedł do ich domu tylnymi drzwiami i porwał chłopca.

Zwłoki na ulicy

Zwłoki czterolatka znaleziono kilka godzin później. Ktoś zadzwonił pod numer 911 około 5:30 rano, zgłaszając, że w południowo-zachodniej dzielnicy The Woods w Dallas leży ciało dziecka. Było zmasakrowane. 

Nieznana jest dokładna przyczyna śmierci chłopca, ale policja potwierdza, że został on kilkukrotnie pchnięty ostrym narzędziem. 

- Dziecko zostało zamordowane w wyniku aktu przemocy. Uważamy, że użyto ostrej broni - powiedział zastępca szefa policji w Dallas, Albert Martinez. - Nawet my, policjanci, jesteśmy w szoku. Jesteśmy wściekli z powodu tego, co stało się z małym dzieckiem - dodał cytowany przez CNN.

Reklama

Pierwsze zarzuty

W niedzielę policja zatrzymała podejrzanego, 18-letniego Darriynna Browna, który w przeszłości miał konflikt z prawem. Usłyszał już pierwsze zarzuty, m.in. porwania. W toku dochodzenia śledczy spodziewają się postawienia kolejnych - podaje CBS News.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy