Reklama

Reklama

USA: Agent FBI badał przestępstwa seksualne wobec dzieci. Został oskarżony

- Wydano nakaz aresztowania agenta FBI w związku z mnóstwem zarzutów kryminalnych, w tym przemocą na tle seksualnym wobec nieletnich - poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Franklin (USA). Głównym zadaniem agenta Davida Harrisa w pracy było badanie przestępstw seksualnych wobec dzieci. Mężczyzna jest oskarżony o "nieprzyzwoitość z dzieckiem i przemoc na tle seksualnym" - czytamy.

Szeryf hrabstwa Franklin AJ "Tony" Smith wydał w czwartek nakaz aresztowania agenta specjalnego FBI Davida Harrisa z powodu oskarżeń o czyny pedofilskie.

SPRAWDŹ: Jakimowicz znów o tym mówi. Nie umie przestać!

Biuro szeryfa informuje, że 51-letniemu agentowi powierzono badanie przestępstw przeciwko dzieciom, w tym rozpowszechniania pornografii dziecięcej. Teraz oskarżono go o "nieprzyzwoitość z dzieckiem i przemoc na tle seksualnym". Obecnie przebywa w areszcie w Luizjanie.

Reklama

Obnażył się przed 14-latką

Według urzędników w lutym tego roku do departamentu złożono skargę dotyczącą Harrisa. Mężczyzna podczas urlopu na Wyspie St. George w lipcu 2019 r. miał "obnażyć się w lubieżny sposób" przed 14-letnią wówczas dziewczyną.

ZOBACZ: Durczok w końcu się zdecydował! Wielka zmiana w życiu dziennikarza

Podczas śledztwa znaleziono dowody, które potwierdzały także inne przestępstwa, których Harris miał się dopuścić wobec nieletnich oraz dorosłych w stanach Luizjana i Teksas.

"Zagrożenie dla ogółu społeczeństwa"

Na znalezionych u podejrzanego urządzeniach elektronicznych odkryto z kolei fragmenty jego rozmów, w których mówi o swoich preferencjach seksualnych wobec nieletnich dziewcząt i przyznaje się do różnych zdarzeń, w tym do tego podczas wakacji na wyspie St. George.

ZOBACZ: Tragedia na wakacjach. Nagła śmierć 37-letniej żony multimilionera

FBI zwolniło Harrisa z pracy. Jego status w rezerwach amerykańskiej armii jest wciąż sprawdzany. Mężczyzna został uznany za "zagrożenie dla ogółu społeczeństwa". Sędzia nakazał zatrzymanie go w areszcie bez ustalenia kaucji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje