Reklama

Reklama

Tymoszenko: Żyję skromnie i będę tak żyć

Julia Tymoszenko pokazała działaczom społecznym swój dom. Mieści się on nad Dnieprem, pod Kijowem, w elitarnej miejscowości Koncza Zaspa. - Żyję skromnie i będę tak żyć - podkreśla.

Ukraińscy politycy starają się nie pokazywać swoich włości, ponieważ najczęściej żyją bardzo bogato - niewspółmiernie do oficjalnych dochodów. Była premier w przededniu rozpoczęcia swojej kampanii wyborczej zdecydowała się na taki krok. Na teren swojego majątku wpuściła działaczy bliżej nieznanego ruchu społecznego "Bez ogrodzeń".

Reklama

Dom jest urządzony dość bogato, ale ze smakiem. Jak podkreśla była premier, po ewentualnej wygranej w wyborach prezydenckich, nie ma zamiaru zmieniać swojego stylu życia. - Żyję skromnie i będę tak żyć jak - jeżeli Bóg i naród pozwolą - zostanę prezydentem - zapewniła ogłaszając start swojej kampanii. 

"Skromny" dom byłej premier ma powierzchnię 450 metrów kwadratowych. Jest w nim 10 pokoi. 

Poprzedni szef państwa, usunięty w wyniku rewolucji Wiktor Janukowycz był znany ze swojego wystawnego trybu życia. Jego majątek, "Międzygórze", był urządzony wyjątkowo bogato. Szef państwa miał do dyspozycji własne pole golfowe, ZOO, statek, a także ogromny dom, pełen drogich, często tandetnych przedmiotów.

Tymoszenko pokazała swój dom. Podyskutuj

Dowiedz się więcej na temat: Julia Tymoszenko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy