Reklama

Reklama

Tajlandia: Makabryczne odkrycie w Bangkoku

W jednym z budynków w stolicy Tajlandii policja natrafiła na rozczłonkowane ciało, ukryte w zamrażarce. Zatrzymani w związku ze sprawą dwaj mężczyźni posługiwali się fałszywymi amerykańskimi paszportami - informuje AFP, powołując się na tamtejszych śledczych.

Mężczyźni zostali aresztowani w weekend, wraz z trzecim podejrzanym, który rzekomo otworzył ogień w kierunku policjantów w czasie nalotu na budynek wykorzystywany jako kryjówkę. Na miejscu znaleziono wiele paszportów, narkotyki i trzy pistolety. 

W zamkniętej na kłódce zamrażarce policjanci znaleźli poćwiartowane na sześć części ciało.

Policja potwierdziła, że dwaj zatrzymani mężczyźni to Amerykanie. Wcześniej śledczy współpracowali z amerykańską policją w celu ustalenia tożsamości zatrzymanych. 

Śledczy wciąż szukają informacji na temat trzeciego podejrzanego. Jak podano, mężczyzna miał dziesięć paszportów, i do tej pory nie udało się ustalić jego narodowości. Nie ustalono też jeszcze, w jaki sposób zginęła osoba, której ciało znaleziono w zamrażarce. 

Reklama

Makabryczny charakter sprawy zelektryzował tamtejszą opinię publiczną. Pojawiły się sugestie odnośnie międzynarodowych grup przestępczych działających w stolicy Tajlandii. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne