Reklama

Reklama

Strzelanina w Berlinie. Sprawca poszukiwany, są ranni

W dzielnicy Wedding w Berlinie doszło w piątek w godzinach popołudniowych do strzelaniny, w której cztery osoby zostały ranne - poinformował dziennik "Berliner Zeitung". Nadal trwają poszukiwania sprawcy.

Do strzelaniny doszło w piątek późnym popołudniem na parkingu marketu budowlanego w dzielnicy Wedding w Berlinie - poinformowały media. Cztery osoby zostały ranne, w tym jedna kobieta. Na miejscu zdarzenia udzielono im pomocy medycznej, a następnie przewieziono do szpitala.

Do zakrojonej na szeroką skalę interwencji wezwano policję i straż pożarną. Operacja jest nadal w toku - podała berlińska policja.

Według agencji dpa, miejsce zdarzenia jest nadal otoczone kordonem, jest wiele jednostek policji, funkcjonariusze przepytują naocznych świadków zdarzenia.

Reklama

Dziennik "Bild" informuje, że na parkingu marketu budowlanego w pobliżu Kurt-Schumacher-Platz w dzielnicy Wedding miało dojść do kłótni. Gazeta pisze, że jedna z rannych osób miała zostać dźgnięta nożem, druga ma ranę postrzałową, a kolejna uraz czaszkowo-mózgowy.

Według informacji "Bilda" sprawca uciekł z miejsca przestępstwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne