Reklama

Reklama

Snowden odpowiedział Chapman na propozycję małżeństwa

Edward Snowden może dostać rosyjskie obywatelstwo. Musi tylko ożenić się z byłym szpiegiem, Anną Chapman. Od dwóch dni trwa internetowa korespondencja między nimi.

Pierwsza odezwała się była agentka rosyjskiego wywiadu. Chapman napisała na swoim blogu: "Snowden, czy ożenisz się ze mną?".

Reklama

Dziś były analityk CIA odpowiedział: "Ożeniłbym się z Chapman bez względu na wszystko" i dodał: "Wystarczy na nią spojrzeć".

Rosyjscy dziennikarze twierdzą, że małżeństwo Snowdena i Chapman jest możliwe i co najważniejsze, pomogłoby Amerykaninowi rozwiązać jego problemy. "Jeśli Snowden ma poważne zamiary, to ślub z Chapman jest mu na rękę, mógłby bowiem dostać rosyjskie obywatelstwo" - przekonuje telewizja Rossija24.

Były amerykański analityk CIA od prawie dwóch tygodni przebywa w strefie tranzytowej moskiewskiego lotniska. Władze Stanów Zjednoczonych ścigają go za zdradę i szpiegostwo. Jego prośby o azyl polityczny, rozesłane do ponad 20 krajów, w żadnym przypadku nie doczekały się pozytywnej odpowiedzi.

Natomiast Anna Chapman została w 2010 roku wydalona z USA za szpiegostwo na rzecz Rosji, a obecnie jest rosyjską celebrytką. Pracuje w kilku stacjach telewizyjnych, udziela się również jako modelka i zasiada w radach nadzorczych rosyjskich koncernów.

Dowiedz się więcej na temat: Edward Snowden | Anna Chapman | USA | Rosja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy