Reklama

Reklama

Śmierć Polaka na Mauritiusie. Miał śrubokręt wbity w brzuch

Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 49-letniego Polaka, którego ciało z licznymi ranami i śrubokrętem wbitym w brzuch znaleziono w jego mieszkaniu na Mauritiusie. Śledczych wezwała niania. 36-letnia żona mężczyzny twierdzi, że stał się agresywny i broniąc się przed nim, zepchnęła go ze schodów.

Ciało polskiego inwestora zostało znalezione na początku zeszłego tygodnia na schodach mieszkania w mieście Grand Gaube. Był nagi i przykryty zakrwawionym ręcznikiem. Miał liczne rany na ciele oraz siniaki na szyi. W brzuch miał wbity śrubokręt.

Według pochodzącej z Kamerunu Michelle E. w dniu śmierci Rafał R. chciał uprawiać z nią seks, ale kiedy odmówiła, między małżonkami wybuchła kłótnia - poinformował portal Mo Ti News.

"Chciał mnie zabić"

Policję zaalarmowała mieszkająca z parą niania. Okoliczności tragedii pozostają niewyjaśnione. Śledztwo jest w toku.

Podciął sobie żyły w prokuraturze. Jak do tego doszło? 

Reklama

Inny portal le mauricien.com podaje, że Polak miał 51 lat, a jego żona 35. "Mój mąż chciał mnie zabić", "próbowałam się bronić" - powiedziała śledczym. 

Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że przyczyną śmierci było pęknięcie czaszki.

Media: Zarzut zabójstwa

Michelle E. została przewieziona do sądu, gdzie wniesiono przeciwko niej wstępne zarzuty o morderstwo. Służby społeczne objęły dzieci tymczasową opieką - powiadomił portal.

Para była małżeństwem od ok. 10 lat i ma dwie córki w wieku dziewięciu i dwóch lat. Mężczyzna był dyrektorem spółki inwestycyjnej w Grand Gaube na Mauritiusie. Żona opisuje go jako osobę agresywną, zwłaszcza po spożyciu alkoholu - informuje le mauricien.com.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje