Reklama

Reklama

RMF24: 16-latek z Polski zginął na obozie narciarskim we Włoszech. Spadł w przepaść

Na obozie narciarskim we Włoszech zginął 16-letni uczeń gimnazjum z Bielska-Białej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopiec spadł w przepaść.

Z komunikatu zamieszczonego na stronie szkoły, która organizowała obóz, wynika, że 16-latek w piątek po zakończeniu zajęć na stoku narciarskim poślizgnął się i spadł w przepaść.

Reklama

Okoliczności wypadku wyjaśnia lokalna policja. Do tragedii doszło w miejscowości Monte Bondone. Obóz narciarski zorganizowało Gimnazjum Katolickie Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej. Brało w im udział 30 uczniów i troje opiekunów.

Szkoła poinformowała, że na miejscu zapewniono pomoc psychologiczną dla uczestników obozu. Obóz narciarski zorganizowano z zachowaniem wszelkich obowiązujących w tym względzie przepisów.

Wyjazd, w którym uczestniczyło trzydzieścioro uczniów i troje opiekunów, w tym kierownik obozu, zgłoszono w bielskiej delegaturze Śląskiego Kuratorium Oświaty, które wyraziło zgodę na jego zorganizowanie.

Termin sprowadzenia ciała zmarłego do Polski, jak również termin i miejsce pochówku zostaną ustalone i podane do wiadomości, kiedy tylko czynności podjęte w związku ze zdarzeniem na to pozwolą - czytamy w komunikacie podpisanym przez dyrektor Zespołu Szkół KTK Beatę Markowicz.

Anna Kropaczek


 

 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne