Reklama

Reklama

Putin ponownie został ojcem? Kreml zaprzecza

Kreml dementuje doniesienia szwajcarskich i włoskich mediów o narodzinach kolejnego dziecka prezydenta Rosji Władimira Putina. - Ta wiadomość nie odpowiada prawdzie - oświadczył Dmitrij Pieskow, rzecznik Putina.

Dmitrij Pieskow odniósł się oficjalnie w rozmowie z magazynem "Forbes" do rewelacji, jakie pojawiły się w mediach.

Reklama

- Zamierzam zwrócić się do ludzi, którzy mają pieniądze, z prośbą o zorganizowanie konkursu na najlepszą "kaczkę dziennikarską" - skwitował.

O nasilających się pogłoskach, że Władimir Putin został właśnie ojcem, napisał w piątek między innymi dziennik "Blick". Alina Kabajewa, towarzyszka życia prezydenta Rosji, miała urodzić w Ticino córeczkę.

Putin nie pojawiał się w ostatnich dniach publicznie, co wywołało najrozmaitsze spekulacje na temat jakiejś choroby, walki o władzę... Wiadomości ze Szwajcarii sugerowały, że mogło chodzić o coś zupełnie innego.

Powołując się na mieszkańców kantonu na południu Szwajcarii, dziennik "Blick" twierdzi, że przed kilku dniami Kabajewa została przyjęta do kliniki Sant'Anna w Sorengo, by urodzić dziecko, którego ojcem jest Putin. Włoski "Corriere della Sera" pisze, że Kabajewa i rosyjski prezydent zostali rodzicami córeczki.

Telewizja RSI w Ticino twierdzi, że w klinice w Sorengo Putin i Kabajewa zarezerwowali dwie sale - jedną na poród, a drugą dla rodziny i ochroniarzy. Na początku tygodnia oba pomieszczenia były zajęte, teraz są już znów wolne.

Putin i Kabajewa zostali rodzicami już po raz trzeci?

Według portalu Ticinonews poród odbył się w zeszłym tygodniu. Putin i Kabajewa przybyli do kliniki bezpośrednio przed rozwiązaniem; ona spędziła noc w klinice, on - u przyjaciół. W Sorengo widziano podobno w zeszłym tygodniu wiele samochodów z rosyjskimi numerami rejestracyjnymi. Ticinonews twierdzi też, że Putin jest zaprzyjaźniony z jedną z lekarek kliniki Sant'Anna.

Gazeta "Neute Zuercher Zeitung" napisała, że w przeszłości Kabajewa często bywała w Ticino i że pojawiała się także w klinice Sant'Anna. Kilka miesięcy temu widziano ją podobno w Sorengo w ciąży.

"Blick" odnotowuje, że jeśli pogłoski są prawdziwe, Putin i Kabajewa zostali rodzicami już po raz trzeci - w 2009 roku urodził im się podobno syn Dmitrij, a w 2012 roku - córka. Od kilku lat w Rosji krążą pogłoski, że Putin i Kabajewa są małżeństwem.

Rosyjski prezydent ma z byłą żoną, Ludmiłą, dwie dorosłe córki - Marię i Katierinę. Informacje o rozwodzie Putina z Ludmiłą, z którą pozostawał w separacji od wielu lat, w kwietniu zeszłego roku potwierdził rzecznik Kremla.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy