Reklama

Reklama

Pułapki pracy zdalnej. Reporter zapomniał o założeniu spodni podczas wejścia na żywo

Praca zdalna pełna jest pułapek. Przekonał się o tym reporter ABC News. Will Reeve podczas wejścia na żywo ze swojego domu wyglądał bardzo profesjonalnie - ale tylko do pasa. Zapomniał bowiem o założeniu spodni.

Piżama, rozciągnięty dres, brak makijażu, rozczochrane włosy - taki nowy dress code obowiązuje w wielu domach osób pracujących zdalnie. Nic dziwnego, że niektórzy wpadają w pułapki i zapominają się. Właśnie to przytrafiło się reporterowi ABC News. Will Reeve podczas wejścia na żywo w telewizyjnym programie "Good Morning America" prezentował się schludnie - miał marynarkę, koszulę. Był jednak pewien szkopuł - w kadrze widać było także jego nogi.

Reklama

Wpadka Reeve’a została natychmiast zauważona przez telewidzów, którzy donieśli mu tym na Twitterze. On sam skwitował swoje wejście krótko - jako najśmieszniejsze i najbardziej upokarzające równocześnie. Zapewnił, że był w bieliźnie.

Reeve w związku z pandemią koronawirusa pracuje teraz nie tylko jako dziennikarz, ale także jako własny operator. Nawiązując do fatalnego ustawienia kadru, reporter zażartował, że w najbliższym czasie nikt go raczej nie zatrudni jako operatora.

Magdalena Partyła

Czytaj na RMF24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy