Reklama

Reklama

Oprah Winfrey: Wybory prezydenckie? To nie dla mnie

Amerykańska prezenterka telewizyjna i miliarderka ucięła spekulacje i wyznała, że nie jest zainteresowana wyścigiem o fotel prezydencki. Jak powiedziała w wywiadzie dla magazynu "InStyle", "nie jest to coś, co ją interesuje".

Od czasu przemówienia Oprah Winfrey na Złotych Globach, jedna z najbogatszych kobiet na świecie była brana pod uwagę jako jedna z tych osób, która zdecyduje się powalczyć w wyborach prezydenckich w 2020 roku. W czwartkowym wydaniu magazynu "InStyle" napędzane przez media spekulacje zostały ucięte. 

Reklama

"To nie jest coś, co mnie interesuje. Powiedziano mi, że mogę liczyć na pomoc podczas kampanii. To jednak nie dla mnie" - powiedziała Winfrey.

Miliarderka zaczynała swoją karierę jako gospodarz programu telewizyjnego. Swoją pozycje wykorzystała do stworzenia imperium medialnego, w którego skład wchodzą między innymi produkcja filmowa i telewizyjna, telewizja kablowa oraz wydawnictwa. 

Winfrey nie ma żadnego doświadczenia politycznego, ani wojskowego. Wspierała jednak Partię Demokratyczną w zbieraniu funduszy na różne cele. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy