Reklama

Reklama

Nowe szczegóły bulwersującej sprawy bliźniąt urodzonych przez surogatkę

Nie milkną kontrowersje wokół bulwersującej sprawy dotyczącej pary Australijczyków, którym surogatka w Tajlandii urodziła bliźnięta. Jedno z dzieci - ze względu na chorobę - zostało porzucone. Co więcej, na jaw wychodzą kolejne skandaliczne szczegóły. Okazało się, że biologiczny ojciec dzieci wcześniej skazany był za pedofilię.

Australijska stacja 9 Network powołując się na anonimowe źródła w policji podała, że biologiczny ojciec dwójki dzieci, które urodziła surogatka w Tajlandii - w przeszłości skazany był za pedofilię.

Reklama

Bliźnięta przyszły na świat w grudniu ubiegłego roku. Australijczycy zabrali ze sobą jednak tylko zdrową dziewczynkę. Jej brat urodził się bowiem z zespołem Downa i poważną wadą serca.

21-letnia Tajka, która urodziła dzieci zdecydowała się zatrzymać niepełnosprawne dziecko.Teraz deklaruje, że może zaopiekować się także oddaną do adopcji dziewczynką.

Para Australijczyków przedstawia inną wersję wydarzeń. Utrzymują, że po narodzinach zostali poinformowani o poważnym stanie chłopca, który miał nie przeżyć nawet kilku dni.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje