Reklama

Reklama

​Nowa Zelandia: Wpadka minister ds. rozwoju. Podczas wywiadu przeszkodził jej syn z... marchewką

Nowozelandzka minister ds. rozwoju podzieliła się w sieci zabawną wpadką. Podczas wideowywiadu dla Radia Samoa jej syn wszedł nagle do pokoju i zaczął wymachiwać... zdeformowaną marchewką. Rozbawiona polityk umieściła wideo na Twitterze.

Syn Carmel Sepuloni, nowozelandzkiej minister ds. rozwoju, wprawił swoją mamę w nie lada zakłopotanie.

Podczas internetowego łączenia na Zoomie dla Radia Samoa niespodziewanie wbiegł w kadr. W ręku trzymał zdeformowaną marchewkę kształtem przypominającą penisa.

Roześmiany chłopiec chciał podzielić się odkryciem z Sepuloni. Kobieta "szarpała się" z nim, próbując wypchnąć syna z kadru, jednak bezskutecznie. W ciągu kilku sekund obraz zastąpiła plansza, a w tle widzowie mogli usłyszeć śmiech prowadzącego.

"Śmieję się z tego teraz, ale nie wtedy"

"Ten moment, gdy masz wywiad na żywo i syn wbiega do pokoju, krzycząc oraz trzymając zdeformowaną marchewkę przypominającą penisa. Tak, prawie siłowaliśmy się przed kamerą i tak, śmieję się z tego teraz, ale nie wtedy" - napisała minister na Twitterze.

Reklama

"Pozdrowienia dla wszystkich rodziców pracujących z domu! Zanotować: nigdy nie kupię dziwnie wyglądającej marchewki" - dodała, załączając wideo z wpadką z wywiadu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama