Reklama

Reklama

Niemcy: Kierownik budowy zniszczył apartamentowiec koparką. Bo nie dostał wypłaty

​Kierownik budowy w niemieckiej miejscowości Blumberg w Badenii-Wirtembergii dokonał okrutnej "zemsty" za to, że nie dostał wypłaty. Mężczyzna wsiadł do koparki i zniszczył nowy apartamentowiec, przy budowie którego pracował. Straty spowodowane przez 47-latka wyceniono na pół miliona euro.

Mężczyzna kierujący budową jednego z apartamentowców w Badenii-Wirtembergii miał nie dostać zaległych pieniędzy za swoją pracę. Kiedy wszelkie inne próby uzyskania zapłaty zawiodły, 47-latek zdecydował się na desperacki krok. Wsiadł za kierownicę koparki i łyżką zaczął demolować świeżo wybudowany apartamentowiec składający się z 30 mieszkań. 

Na nagraniach, które trafiły do internetu widać jak kierownik budowy rozbija okna, obrywa balkony i niszczy fasadę budynku. Jak informuje portal stern.de, uszkodzone zostały również garaże, w których znajdowały się zbiorniki z gazem. Z tego powodu policja musiała na jakiś czas odgrodzić teren wokół budynku, aby ustalić, czy okolicznym mieszkańcom nie grozi niebezpieczeństwo. 

Reklama

Po dokonaniu znacznych zniszczeń 47-latek wysiadł z koparki i spokojnym krokiem poszedł do swojego auta, a następnie odjechał. 

Później mężczyzna sam zgłosił się na policję  Na posterunku opowiedział o tym co zrobił i jako powód "zemsty" wskazał właśnie zaległe płatności. 

Straty, które spowodował 47-latek oszacowano na pół miliona euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje