Reklama

Reklama

Niecierpliwy Polak wyszedł po skrzydle samolotu

Na lotnisku w Maladze doszło do nietypowego zdarzenia. Zniecierpliwiony przedłużającą się podróżą pasażer otworzył wyjście awaryjne i wyszedł po skrzydle z samolotu - podaje "The Telegraph". Okazało się, że mężczyzna pochodzi z Polski.

Zniecierpliwiony pasażer podróżował z Londynu do Malagi, gdzie mieszka. Samolot, którym podróżował miał godzinne opóźnienie, a po wylądowaniu pasażerowie musieli czekać dalsze pół godziny na pozwolenie załogi przed opuszczeniem pokładu. Jak podaje "The Telegraph", 57-latek polskiej narodowości nie zamierzał czekać na komunikat.

Reklama

Mężczyzna postanowił otworzyć wyjście awaryjne i wyjść na zewnątrz po skrzydle samolotu. Po chwili ujęły go służby porządkowe i spisały dane osobowe. Jego czyn wywołał zdziwienie wśród pozostałych pasażerów. "Co za gwiazda, wyszedł!", "To było surrealistyczne" - komentowali. Jeden z pasażerów uwiecznił nietypowe zachowanie Polaka na filmie.

Polak po wyjściu na skrzydło pozostawał tam przez jakiś czas. Załodze i służbom udało się wciągnąć go z powrotem na pokład. Mężczyzna nie został aresztowany przez policję, ale może spodziewać się wysokiej kary finansowej. "Najwyższy poziom ludzkiej głupoty" - skomentował jeden z użytkowników Twittera. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje