Reklama

Reklama

Miss Wenezueli Gabriela Isler została Miss Universe 2013

Przedstawicielka Wenezueli Gabriela Isler zwyciężyła w sobotę w konkursie Miss Universe (Miss Uniwersum) - corocznym, międzynarodowym konkursie piękności, który po raz pierwszy w swej 60-letniej historii został zorganizowany w Moskwie.

Finał konkursu, w którym uczestniczyło 86 najpiękniejszych dziewcząt, w tym Polka Paulina Krupińska, był transmitowany na cały świat. Do  finału weszło 16 kobiet.

Reklama

Zwyciężczyni Wenezuelka ma 25 lat, 180 cm wzrostu, potrafi tańczyć flamenco i pracuje w telewizji. Za najważniejsze zadanie uważa macierzyństwo, a w życiu najbardziej sobie ceni możliwość pobycia w domu.

Powiedziała, że matka uczyła ją być wytrzymałą i nigdy się nie poddawać, toteż jej dewiza brzmi: "Nie ma takiego niepowodzenia, po którym kobieta nie mogłaby się podnieść".

Reprezentująca Polskę Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska zaliczana była przez bukmacherów wraz z reprezentantkami Filipin, Hiszpanii, USA, Wenezueli, Rosji, Australii, Francji oraz Ukrainy do grona faworytek.

W zeszłym roku tytuł Miss Universe zdobyła reprezentująca Stany Zjednoczone Olivia Culpo. Polskę reprezentowała wówczas Marcelina Zawadzka, która dotarła do półfinału.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama