Reklama

Reklama

Madonna stanie przed rosyjskim sądem?

Sąd w Sankt Petersburgu chce przesłuchać Madonnę. Amerykańska piosenkarka jest oskarżana w Rosji o propagowanie homoseksualizmu. Skargę złożyła grupa działaczy obywatelskich związanych ze środowiskami prawosławnymi.

Autorom skargi nie podobał się sierpniowy koncert gwiazdy, podczas którego wzywała ona do poszanowania praw mniejszości seksualnych. Wnioskodawcy domagają się równowartości prawie 11 milionów dolarów jako zadośćuczynienia z szkody moralne. Sąd w Petersburgu zamierza materiały procesowe przetłumaczyć na język angielski i wysłać do USA, gdzie na stałe zameldowana jest Louise Ciccone znana jako Madonna.

Reklama

Telewizja agencji RIA Novosti w żartobliwym komentarzu przypomina, że skargę przeciwko piosenkarce poparł petersburski deputowany Witalij Miłonow. To on jest autorem ustawy zabraniającej propagandy homoseksualizmu.

- Deputowany Miłonow napisał na swoim blogu, że na koncercie były 12-letnie dzieci. Skąd on o tym wiedział? Widocznie był osobiście, aby spotkać się z wrogiem twarzą w twarz - konkluduje agencja RIA Novosti.

Zobacz teledyski Madonny na stronach INTERIA.PL!

Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Rosja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje