Reklama

Reklama

Lot opóźniony o półtorej doby. Kłopoty klientów Itaki

Dopiero na godz. 18.30 lub 22.00 planowany jest wylot polskich turystów biura Itaka z podkatowickich Pyrzowic do greckiego Heraklionu. Wycieczka miała wylecieć wczoraj o 8.30 rano. Powodem odwołania lotu jest awaria samolotu.

Takie informacje przekazali RMF sami podróżni na Gorącą Linię RMF FM.

- Dużo osób zrezygnowało w ogóle z dalszego ciągnięcia tego wszystkiego. Jest jedna wielka katastrofa. Zamiast wypoczywać już drugi dzień, siedzimy w hotelu. Z tego, co mówił recepcjonista, to wylot ma być o godz. 22 lub o 18:30 - mówiła dziennikarzom pani Joanna.

Reklama

Grupa miała polecieć na wakacje wczoraj o godz. 8.30. Późnym wieczorem turyści dowiedzieli się, że polecą po godzinie 3.00 w nocy - ale później znów godzina odlotu została zmieniona.

Na Gorącą Linię RMF FM dziennikarze dostali też informacje, że tej samej sytuacji są turyści, którzy mieli tym samolotem wrócić do kraju. Oni koczują na lotniku w Heraklionie. 

To już kolejne problemy biura podroży Itaka z przewoźnikiem w tym sezonie. Pod koniec czerwca podobny problem dotknął polskich turystów, próbujących wrócić z Turcji oraz wybierających się tam na wakacje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje