Reklama

Reklama

Księżna Kate zniknęła. Gdzie się schowała?

Według brytyjskich mediów księżna Kate mogła wrócić do Londynu z wiejskiej posiadłości swoich rodziców w Bucklebury, w hrabstwie Berkshire. Gdzie jest teraz? Tu brytyjscy dziennikarze załamują ręce. Nikt nie jest tego pewien - podaje "Fakt".

Pierworodne dziecko księżnej Kate i księcia Williama ma przyjść na świat w stolicy Wielkiej Brytanii. Tyle wiadomo od dawna. Ale gdzie teraz przebywa mama "royal babe"? Tego już brytyjscy dziennikarze nie wiedzą.

Reklama

Telewizja Sky News podała w sobotę, że Kate i William są już w Londynie. Nie jest jednak jasne, czy przebywają już w szpitalu St Mary's w zachodniej części stolicy, gdzie ma się odbyć poród, czy też wrócili do Pałacu Kensington - napisał "Fakt".

Przed prywatną kliniką od dwóch tygodni koczują dziennikarze i fotografowie. Poród odbędzie się dwa lata i trzy miesiące po ślubie Kate i Williama.

"Royal baby" będzie pierwszym wnukiem księcia Karola i trzecim prawnukiem królowej Elżbiety II.

O narodzinach trzeciej osoby w sukcesji do tronu jako pierwsza dowie się ścisła rodzina królewska. Do Elżbiety II osobiście zatelefonuje William ze specjalnego szyfrującego telefonu używanego przez funkcjonariuszy tajnych służb do celów operacyjnych.Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje