Reklama

Reklama

Księżna Catherine i książę William wybierają chrzestnych. Królowa jest wściekła

Księżna Kate i książę William chcą, by jednym z ośmiorga rodziców chrzestnych pierworodnego syna był ich przyjaciel Guy Pelly. Amerykańki serwis "National Enquirer" poinformował, że w związku z tym na angielskim dworze wybuchła burza. Okazuje się bowiem, że książęcy przyjaciel to awanturnik, który prowadzi hulaszcze życie.

Z informacji podanych przez amerykański serwis wynika,  że pomysł ten przede wszystkim nie spodobał się królowej Elżbiecie.

Reklama

Guy Pelly to dobry przyjaciel zarówno księcia Williama, jak i jego brata Harry'ego. I chociaż od szkolnych lat minęło sporo czasu, to przyjaciele wciąż trzymają się razem.

Na ich relację nie wpływa nawet to, że brytyjskie gazety regularnie informują o skandalach, w które zamieszany jest Guy. Jest on właścicielem sieci klubów nocnych i znany jest z tego, że nadużywa alkoholu. Został nawet aresztowany za jazdę po pijanemu.

George Alexander Louis urodził się dwa tygodnie temu w Londynie. Książę William był obecny podczas porodu. Chłopiec, który już ma tytuł księcia Cambridge, jest trzeci w linii sukcesji do brytyjskiego tronu - po swoim dziadku, księciu Karolu, i ojcu.

Magdalena Jadach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy