Reklama

Reklama

Indie: 16-latka była gwałcona na oczach rodziny. "To była zemsta"

16-letnia dziewczyna była przez kilka dni przetrzymywana i gwałcona przez ośmiu mężczyzn - informuje "Times of India". Miało się to odbywać na oczach bliskich nastolatki. Według relacji mediów, mężczyźni "mścili się" za to, że starszy brat 16-latki uciekł z kobietą z ich rodziny.

27 czerwca starszy brat nastolatki uciekł z kobietą z tej samej wioski w dystrykcie Moradabad na północy Indii. Dzień później rodzina kobiety zwabiła do swojego domu bliskich mężczyzny pod pretekstem szukania uciekinierów. 

Jak się jednak okazało, rodzinie nie zależało na ich odnalezieniu, a na zemście.

Zwabiona rodzina była przetrzymywana. 16-latka miała zostać zgwałcona zbiorowo przez ojca, braci i wujków kobiety, która uciekła z bratem 16-latki. Do gwałtów dochodziło na oczach rodziców nastolatki - relacjonuje "Times of India".

Reklama

Następnego dnia rodziców 16-latki uwolniono, ale pod groźbą zabicia nastolatki zakazano im informować o sprawie policję.

Dziewczyna była przetrzymywana do ubiegłej niedzieli 4 lipca. Po jej uwolnieniu, sprawą zajęła się policja, która wszczęła śledztwo ws. przetrzymywania i gwałtów oraz zajęła się poszukiwaniami zaginionej pary. Jak dotychczas funkcjonariusze zidentyfikowali siedmiu z ośmiu podejrzewanych mężczyzn.

Dowiedz się więcej na temat: Indie | gwałt | przestępstwa seksualne
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama