Reklama

Reklama

Holandia: Nie żyje 20-latek. Chciał zrobić sobie "ekscytujące" zdjęcie na przejeździe kolejowym

W samochód 20-latka uderzył nadjeżdżający pociąg, mężczyzna nie przeżył. Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w Oude Schoolweg w Holandii. Jak powiedziała partnerka zmarłego, wjechał on na tory, bo chciał zrobić "ekscytujące" zdjęcie z pociągiem w tle.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w miejscowości Oude Schoolweg na wschodzie kraju. Jak informuje lokalny dziennik "Dagblad van het Noorden", podróżujący samochodem z dziewczyną 20-latek w pewnym momencie wpadł na pomysł, aby zaparkować samochód na przejeździe kolejowym i zrobić zdjęcie z pociągiem w tle.

Mieszkający niedaleko zdarzenia świadek powiedział gazecie, że "usłyszał huk" podczas kolacji i poszedł sprawdzić, co się stało. - Widok był makabryczny, to było okropne. Tak się kończą takie głupie pomysły - mówi mieszkaniec.

Reklama

Okazało się, że mężczyzna po zaparkowaniu na przejeździe i zrobieniu zdjęcia nie zdążył uruchomić pojazdu, w który uderzył nadjeżdżający pociąg jadący z Groningen do Hagi. Dziewczynie udało się wysiąść na czas. Mężczyzna zginął na miejscu.

Nikt ze 160 pasażerów nie został ranny. Ruch kolejowy między Assen a Groningen został zatrzymany do późnego wieczoru.

Zobacz też: Upał jak na... Syberii. Temperatury szaleją

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy