Reklama

Reklama

​Hiszpania: Pożar w hotelu. Jedna osoba nie żyje, dziewięć rannych

Jedna osoba zginęła, a dziewięć odniosło obrażenia wskutek pożaru, który wybuchł w piątek (21 sierpnia) w hotelu Sisu Boutique w kurorcie Marbella na południu Hiszpanii. Ewakuowano hotel i sąsiadujący z nim budynek.

Jak poinformowała policja, ofiara śmiertelna to mężczyzna pochodzący z Francji, który zginął po upadku z dużej wysokości, kiedy uciekał przed ogniem.

Relacjonujący zdarzenie dziennik “El Mundo" odnotowuje, że część gości hotelowych podczas pożaru podjęła próbę wydostania się z budynku po jego elewacji. Gazeta dodaje, że dziewięciu rannych to osoby, które poparzyły się lub zatruły dymem.

Przeciwko właścicielom hotelu, w którym doszło do pożaru, od kilku lat kierowane były skargi okolicznej ludności, głównie z powodu głośnych imprez organizowanych wewnątrz tego obiektu.

Reklama

To już drugim pożar, jaki w ostatnich latach wybuchł w Sisu Boutique. W 2017 r. ogień pojawił się po eksplozji granatu wrzuconego do wnętrza hotelu.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje