Reklama

Reklama

Chorwacja: Polacy wrzucili robaki do lodów, żeby nie płacić rachunku

"Rodzina oszustów z Polski" robi karierę w chorwackich mediach. Polacy wrzucili do lodów robaki i próbowali uniknąć płacenia rachunku. Do incydentu doszło w popularnej miejscowości turystycznej Rovinj.

W chorwackich mediach coraz większą popularność robi nagranie, na którym widać rodzinę siedzącą przy stoliku i jedzącą lody. W pewnym momencie mężczyzna otwiera pod stołem torebkę, której zawartość szybko umieszcza w jedzeniu. Po chwili prosi obsługę i robi awanturę. 

Reklama

Jak się później okazało, mężczyzna i jego rodzina są Polakami. Poinformował o tym właściciel restauracji, któremu z powodu całego zajścia było po prostu przykro. 

Po tym, jak turysta złożył skargę, kelnerzy anulowali rachunek, jednak później sprawdzono monitoring i sprytny podstęp Polaków wyszedł na jaw. To wówczas restaurator postanowił ostrzec przed "rodziną oszustów z Polski" - jak ich nazwał w mediach społecznościowych. 

Kiedy właściciel restauracji powiedział Polakowi, że nagrał to, co się stało, turysta natychmiast przeprosił, zapłacił rachunek i... szybko uciekł.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne