Reklama

Reklama

​Chiny: Influencerka spadła z 50 metrów. Wszystko nagrał telefon

23-letnia chińska influencerka zginęła, spadając z wysokości ok. 50 metrów - podaje "The Sun". Kobieta była operatorem dźwigu. Według doniesień lokalnych mediów wypadek został nagrany przez telefon, którego kobieta nie wypuściła z dłoni. Inną wersję przedstawia rodzina 23-latki.23-letnia Xiao Qiumei była operatorem dźwigu. Swoją pracą i życiem prywatnym dzieliła się w internecie. Jej profil obserwowało ponad 100 tys. osób.

Według doniesień lokalnych mediów miała dwoje małych dzieci.

Rodzina zaprzecza

We wtorek po południu kobieta zginęła, spadając z żurawia. Uderzyła w ziemię z wysokości ok. 50 metrów. Według świadków cały czas trzymała telefon w dłoni.

W sieci pojawiło się nagranie, na którym słychać krzyk i widać rozmazany obraz przypominający maszynę budowlaną. Choć rodzina kobiety potwierdziła, że 23-latka zginęła, schodząc z dźwigu, zaprzeczyła, że mogła mieć wtedy telefon w ręce.

Reklama

Według bliskich 23-latki kobieta była profesjonalistką i w godzinach pracy trzymała telefon w torbie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje