Reklama

Reklama

Była rosyjska gimnastyczka: Nie mam dziecka z Putinem

Po raz pierwszy od ogłoszenia rozwodu Władimira Putina była gimnastyczka podejrzewana o romans z prezydentem udzieliła wywiadu magazynowi "Bolszoj Sport". Alina Kabajewa zaprzecza, żeby miała dziecko. W rosyjskich mediach krążyły plotki, że piękna sportsmenka urodziła Putinowi syna.

O tym, że Alina Kabajewa wychowuje syna Władimira Putina, spekuluje się w Rosji od kilku lat. Dziecko ma mieć na imię Dmitrij na cześć poprzedniego prezydenta Rosji Dimitrija Miedwiediewa. Niektórzy twierdzą nawet, że była gimnastyczka, a teraz deputowana Dumy, urodziła Putinowi jeszcze córkę.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "Bolszoj Sport" Alina Kabajewa ucina te spekulacje. Nie odpowiada też na pytania dotyczące tego, co ewentualnie ma ją łączyć z prezydentem Rosji. Jak twierdzi, doświadczenie życiowe nauczyło ją, żeby nikogo nie dopuszczać do prywatnego życia.

Po tym, jak Władimir Putin poinformował, że rozstaje się z żoną, sam jego rzecznik Dmitrij Pieskow informował, że w życiu prezydenta Rosji nie ma innej kobiety.

Przemysław Marzec


Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne