Reklama

Reklama

Brazylia: Brutalne morderstwo. Żona usmażyła przyrodzenie męża

Dayane Cristina Rodrigues Machado sama zgłosiła się na komisariat w brazylijskim São Gonçalo, informując funkcjonariuszy, że zabiła swojego męża. Jej zdaniem całe zdarzenie było efektem kłótni, a ona sama działała w samoobronie. Śledczy wskazują jednak, że po morderstwie kobieta... obcięła małżonkowi penisa i usmażyła go na patelni. Rodzina zmarłego twierdzi, że kobieta zemściła się za zdradę.

Zmasakrowane ciało mężczyzny, którego śledczy identyfikują jedynie jako Andre, odnaleziono w ostatni poniedziałek w domu pary w São Gonçalo ok. 30 kilometrów od centrum Rio de Janeiro. Jak informuje lokalny dziennik "O São Gonçalo", Andre i Machado byli małżeństwem od 10 lat, mieli dwoje dzieci - ośmioletniego syna i pięcioletnią córkę. Od dwóch lat byli w separacji, ale nadal mieszkali razem i prowadzili restaurację.

Śledczy ustalili, że do morderstwa doszło ok. godziny 4:00 nad ranem, kilka godzin po tym, gdy para wróciła ze wspólnego wyjścia z dziećmi. Kobieta zeznała, że Andere groził jej i dzieciom. W pewnej chwili miał zaatakować jedno z nich. Jak ustalili śledczy, Dayane zabiła męża, a następnie odcięła mu penisa i "usmażyła na patelni z olejem sojowym". Nie wiadomo, czy dzieci były świadkami masakry.

Reklama

Dwie wersje

Według prawniczki Machado, Carli Policarpo, mężczyzna nigdy nie pogodził się z tym, że żona chciała zakończyć związek. - Powiedział, że jeżeli nie zostanie z nim, to nie będzie z nikim - zapewniła w rozmowie z mediami. Rodzina kobiety potwierdza, że Andre znęcał się nad żoną. Jedna z kłótni miała skończyć się interwencją policji.

W wersję prawniczki nie chcą uwierzyć bliscy zmarłego. Siostra Andre przekonuje, że kobieta zaplanowała zbrodnię. Dayane miała zemścić się na mężu za zdradę. Potwierdzać ma to wyjątkowo brutalny charakter zbrodni.

33-latka usłyszała zarzut morderstwa i zbezczeszczenia zwłok. Trwa śledztwo.

Z profilerem kryminalnym rozmawiamy o tym, czy umysł przestępcy ma granice - przeczytaj wywiad 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne