Reklama

Reklama

Agresywny pasażer w samolocie. Unieszkodliwili go... taśmą klejącą

Obmacywał stewardesy, a jedną z nich uderzył w twarz, ale współpasażerowie znaleźli na niego sposób. Lecący z Filadelfii do Miami 22-latek został przymocowany do siedzenia za pomocą taśmy klejącej.

Mężczyzna opuścił samolot na lotnisku w Miami w towarzystwie policji, która aresztowała go pod zarzutem czynnej napaści i pobicia. Sytuację opisuje NBC.

Do incydentu miało dojść w niedzielę. 22-letni Maxwell Berry miał najpierw obmacywać dwie stewardesy, dotykając ich piersi i pośladów, a następnie uderzyć w twarz trzecią kobietę z obsługi, która zwróciła mu uwagę na niestosowność jego zachowania.

Doszło do ostrej wymiany zdań, podczas której pozostali pasażerowie przykleili agresywnego 22-latka taśmą do siedzenia. Od tego momentu możliwe było spokojne kontynuowanie rejsu - zaznacza NBC.

Reklama

Frontier Airlines to amerykańska tania linia lotnicza z siedzibą w Denver, w stanie Kolorado, która obsługuje połączenia wewnątrzamerykańskie, a także zagraniczne - do Meksyku i do Kanady. Kompania wydała we wtorek oświadczenie, w którym zaznaczyła, że "otacza największym szacunkiem obsługę feralnego lotu i wysoko ocenia jej profesjonalizm". Zapowiedziała tez, że udzieli swym pracownicom wszelkiego możliwego wsparcia". 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne