Reklama

Reklama

19-letnia Brytyjka zgwałcona na plaży na Majorce

19-letnia Brytyjka została zgwałcona przez kilku mężczyzn na plaży w miejscowości Magaluf na Majorce. Dziewczyna przekazała policji zdjęcie jednego z napastników - informuje "The Independent".

Według doniesień "The Independent", dziewczyna została zwabiona na plażę, a następnie zgwałcona przez trzech mężczyzn. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (z 25 na 26 sierpnia).

19-latka ze Szkocji sama zawiadomiła o gwałcie policję. Gdy funkcjonariusze przybyli w sobotę około godz. 1 w nocy w okolice ulicy Punta Ballena, znaleźli ją zapłakaną i nagą. Brytyjka powiedziała im, że poszła na plażę z mężczyzną, którego poznała kilka dni wcześniej. Ten rzucił się na nią, a następnie zgwałcił ją wraz z dwoma kolegami. Dziewczyna relacjonowała, że wzywała pomoc, ale nikt się nie zjawił.

Kobieta przekazała funkcjonariuszom zdjęcie jednego z napastników, które zrobiła wcześniej telefonem. Powiedziała, że jest w stanie zidentyfikować mężczyznę. Policja bada również DNA, które zostało zabezpieczone na jej ubraniach - informuje portal express.co.uk. 

Żaden z napastników nie został jeszcze zatrzymany. Policja nie podała ich narodowości, ale według nieoficjalnych doniesień również byli obywatelami Wielkiej Brytanii - informuje "The Independent".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy