Reklama

Reklama

Zbliża się Skate Jam Pszczyna 2008

Podczas tegorocznych zawodów, które już na dobre wpisały się w kalendarz pszczyńskich imprez, tak jak w zeszłym roku również i w tym odbędzie się Graffiti Jam na Rynku.

Uczestnicy Graffiti Jamu wyselekcjonowani z grupy wielu zgłaszających się ekip malujących z całego kraju będą mieli w tym roku nie lada wyzwanie.

Reklama

Tym razem celem grafficiarzy staną się kontenery na śmieci (te które przed wprowadzeniem nowej polityki śmieciowej stały na pszczyńskich osiedlach), będą one wystawiane podczas różnych imprez masowych (można było je zobaczyć na tegorocznych Dniach Pszczyny). Grafficiarzy będzie można oglądać od około godziny 10:00.

W tym roku zawody na skate parku odbędą się o godzinie 11:00 w dwóch konkurencjach: Deska Open oraz Deska Junior. Pula nagród w tym roku przekracza ponad 4 000 zł! Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zawodach - zapisy odbywają się na specjalnie przygotowanej na tą okazję stronie internetowe.

Oczywiście podczas zawodów odbędzie się pokaz mistrzów jazdy ekstremalnej. Muzykę zapewniają znani doskonale pszczyńskim odbiorcom muzyki rap Dj Mellow oraz Dj Motyl!

Organizatorem jak co roku jest serwis internetowy www.pszczynskirap.info, przy pomocy MORiS Pszczyna, Urzędu Miasta oraz Pszczyńskiego Centrum Kultury. Sponsorami imprezy w tym roku są: OSK3, Pizzeria Guarana, Smith's, Centrum Języków Obcych Best, Skate Shop Boarder, www.eXtube.pl, oraz Intruz.com. Cała impreza jest integralną częścią "Made in Pszczyna".

Plan Imprezy: ok. 10:00 Graffiti Jam (rynek) 10:00 - 10:45 - Rozgrzewka zawodników 11:00 - Rozpoczęcie zawodów.

Kategorie: - Deska Junior - Deska Open

Mateusz Wrona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje