Reklama

Reklama

Zaginęła 32-letnia Małgorzata Mikołajczyk. Policja prosi o pomoc

Policjanci z Bielska-Białej (woj. śląskie) poszukują 32-letniej Małgorzaty Mikołajczyk. Kobieta wyszła z domu w środę 31 lipca i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja prosi, by zgłaszały się osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje o zaginionej.

Jak informują funkcjonariusze, 32-latka opuściła dom ok. godz. 11.00 w środę 31 lipca. Z ich ustaleń wynika, że udała się w kierunku masywu leśnego w rejonie Łysej Góry i Magurki. Do tej pory nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

"Zaginiona może potrzebować pomocy medycznej" - czytamy.

Małgorzata Mikołajczyk ma ok. 165-170 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy do ramion i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w jednoczęściowy, brązowy kombinezon na szelkach z krótkimi nogawkami. Na nogach miała klapki.

Reklama

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku Białej przy ul. Składowej 2. Można dzwonić pod nr tel. 33 8250100 lub 33 8121255 (oficer dyżurny), a także na nr alarmowy 112.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne