Reklama

Reklama

Zabrze: Zmumifikowane zwłoki w kominie elektrociepłowni

W jednym z kominów Elektrociepłowni Zabrze pracownicy natrafili na ludzkie szczątki. Stan zwłok uniemożliwił identyfikację. Zostaną one poddane badaniom DNA – czytamy na stronie internetowej "Dziennika Zachodniego".

Na częściowo zmumifikowane ludzkie szczątki trafili w piątek robotnicy sprawdzający drożność komina. Przybyli na miejsce strażacy wydobyli zwłoki.

Ich stan, podaje "Dziennik Zachodni", nie pozwolił na identyfikację płci ani przybliżonego czasu zgonu. Komin, w którym odnaleziono szczątki, był ostatnio używany w latach 90. ubiegłego wieku.

Baza osób zaginionych

Zmumifikowane ludzkie szczątki zostały przekazane lekarzowi medycyny sądowej. Przeprowadzone badania genetyczne pozwolą ustalić tożsamość zmarłej osoby. Policja sprawdza bazę osób zaginionych.

Według wstępnych ustaleń przyczyną zgonu był najpewniej upadek z dużej wysokości: samobójstwo lub nieszczęśliwy wypadek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy